מינויים

ד"ר ענאן עבאסי נכנס לתפקידו כמנהל המרכז הרפואי זיו בצפת

ד"ר עבאסי, מומחה לניתוחי עיניים ולמינהל רפואי, ששימש בשנים האחרונות כסגן מנהל בית החולים זיו, מחליף בתפקיד את פרופ' סלמאן זרקא שמונה לפרויקטור הקורונה

ד"ר ענאן עבאסי, מנהל המרכז הרפואי זיו בצפת. צילום: דוברות "זיו"

ד"ר ענאן עבאסי, ששימש בשנים האחרונות כסגן מנהל המרכז הרפואי זיו בצפת, החל לנהל אותו באופן רשמי בתחילת השבוע. ד"ר עבאסי מחליף בתפקיד את פרופ' סלמאן זרקא, שמונה לאחרונה לפרויקטור הקורונה.

ד"ר עבאסי, בן 43, תושב עפולה, נשוי לד"ר למדעי המוח ואב לשני ילדים, הוא מומחה במחלות וניתוחי עיניים ומומחה במינהל רפואי, בוגר לימודי רפואה בטכניון, בעל תואר שני MSc בגנטיקה מולקולרית מהטכניון. עבר קורס מנהיגות למנהלים ב-HBS, בית הספר למינהל עסקים ב"הארוורד", בוסטון, ארה"ב. הוא בעל תואר שני במינהל עסקים MBA עם התמחות בניהול מערכות בריאות מאוניברסיטת תל אביב; בוגר מחזור א' של "תכנית ענבר", משרד הבריאות וארגון מעוז.

ד"ר עבאסי מילא שורה של תפקידי ניהול ובין השאר שימש גמנהל מערך גנטיקת עיניים במרכז הרפואי בני ציון בחיפה, כמנהל מחלקת עיניים בבית החולים הצרפתי בנצרת; הוא היה עוזר לראש חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים במשרד הבריאות ובגיל 40 מונה לסגן מנהל המרכז הרפואי זיו. זה זמן, הוא משמש כחבר במספר רב של איגודים מקצועיים, ארציים ובינלאומיים.

עם כניסתו לתפקיד אמר ד"ר עבאסי: "אני מודה לכולם על האמון שניתן לי להוביל את 'זיו' ולעמוד בראשו של המרכז הרפואי הצפוני ביותר בישראל. עוד נכונים לנו אתגרים רבים - פרויקטים שהתחלנו בהם ועלינו לסיימם לרווחת מטופלינו ואורחינו ופרויקטים נוספים שנתחיל לבצע בקרוב. את המרכז הרפואי זיו מובילים אנשי מקצוע נפלאים מהשורה הראשונה, שכבר הוכיחו לאורך שנים את איכותם הטובה. זה המקום להודות לפרופ' סלמאן זרקא שעשה רבות לקידומו של 'זיו' וכעת משמש כפרויקטור הקורונה של ישראל ומאחל לו הצלחה בתפקיד המאתגר".

נושאים קשורים:  מינויים,  ד"ר ענאן עבאסי,  בית החולים זיו,  חדשות,  פרופ' סלמן זרקא
תגובות
04.08.2021, 20:25

👑

05.08.2021, 10:18

בהצלחה רבה