חדשות

האיגוד הקרדיולוגי העניק פרס הוקרה לפרופ' מוטי חיים

פרס מירובסקי הוענק למנהל היחידה לאלקטרופיזיולוגיה וקוצבי לב ב"סורוקה" על תרומתו המשמעותית לקידום המחקר בתחום רפואת הלב ועל הישגים אקדמאיים ראויים לציון

פרופ' מוטי חיים, מנהל היחידה לאלקטרופיזיולוגיה וקוצבי לב בסורוקה. "כבוד גדול לעסוק במשהו כל כך חשוב ולקבל על כך הערכה". צילום: דוברות סורוקוה

פרס מירובסקי לשנת 2021 הוענק על ידי האיגוד הקרדיולוגי בישראל לפרופ' מוטי חיים, מנהל היחידה לאלקטרופיזיולוגיה וקוצבי לב במערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע.

פרופ' חיים קיבל את הפרס על תרומתו המשמעותית לקידום המחקר בתחום רפואת הלב ועל הישגים אקדמאיים ראויים לציון. פרופ' חיים מטפל בחולים עם בעיות לב שונות ובעיקר בחולים הסובלים מהפרעות קצב ואלה הזקוקים להשתלת קוצבי לב ודפיברילטור אוטומטי.

לאחר שנודע דבר קבלת הפרס, אמר פרופ' חיים: "אני נרגש מקבלת הפרס. חשוב לי להמשיך ולקדם את המקצוע הן בתחום העשייה הקלינית המצוינת, הן בחינוך מתמחים ורופאים ממקצועות אחרים והן באמצעות הגברת פעילות מחקר איכותית. זהו כבוד גדול לעסוק במשהו כל כך חשוב ולקבל על כך הערכה".

פרופ' דורון זגר, מנהל המערך הקרדיולוגי ב"סורוקה", שיבח את הבחירה בפרופ' חיים: "אני גאה ברופאים ובצוות המערך על העשייה הרבה שלהם למען קידום תחום בריאות הלב בטיפול ובמחקר. פרופ' חיים מעניק טיפול רפואי יוצא מן הכלל ומקדם רבות את המחקר החשוב לידע ולקידום הטיפול בתחומנו. המאמרים שלו בכתבי עת יוקרתיים מעניקים כבוד גדול והוא ראוי להערכה על עבודתו ומסירותו הרבה".

נושאים קשורים:  פרס מירובסקי,  פרופ' מוטי חיים,  האיגוד הקרדיולוגי,  רפואת לב,  חדשות
תגובות

כל הכבוד מוטי. אכן ראוי ביותר לפרס. גאוה לכולנו בוגרי פנימית ב' ב"מאיר"!

כבכיר באותה מחלקה ,סגנו של מקורי מצטרף לברכה
"זכינו" שמוטי התמחה אצלינו ואח"כ גם עבד במערך הקרדיולוגי במאיר.
רופא משיכמו ומעלה.